GÜLÜŞ ESTETİĞİ


GÜLÜŞ TASARIMI

Güzel bir gülümsemeye sahip olmak herkesin hayalidir. Artık hayal ettiğiniz dişlere sahip olmak Gülüş Tasarımı ile çok kolay. Hollywood Smile da denilen ünlülerin tercihi olan bu tedavi istediğiniz gülümsemeyi tam anlamıyla oluşturabilecek bir işlemdir. Tedavi için lamina kaplama kullanılmaktadır. Sizde mevcut röntgeninizi bizimle paylaşabilir ve tedavi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

RANDEVU

01.

GÜLÜŞ TASARIMI TEDAVİSİ NE KADAR SÜRER ?

Gülüş tasarımı tedavisi hastaların diş yapısına bağlı olarak 3-6 seans arasında değişmektedir. Hastanın ağız yapısıyla ilgili bildiği ya da farkında olmadığı bölgeler ile ilgili bilgilendirme yapılır. Tedavi süresinde cerrahi uygulamalar, protez, diş eti operasyonu gibi çeşitli tedaviler kullanılabilir. 

02.

GÜLÜŞ TASARIMI YAPTIRMANIN AVANTAJLARI ?

Gülüş tasarımı ile yapılan uygulamalar sonucunda hastalarımız ''Sağlıklı Dişlere ve Güzel Gülüşlere'' sahip olur. Estetik ve dikkat çeken bir gülüş ile kişinin özgüveni artmış olur. Dişler daha parlak daha canlı görünür. Diş etleri olması gereken görünüme kavuşur. Dişlerin kapanışı düzeltilerek kasların normal hale dönmesi sağlanır. Hastalara ağız ve diş sağlığı açısından avantaj sağlamaktadır. Gülüş tasarımı kalıcı bir işlemdir. Diş hekiminin belirlediği sürelerde bakım ve kontroller yapılmalıdır.


GÜLÜŞ TASARIMI İŞLEMİNDE HANGİ TEKNİKLER KULLANILABİLİR?


Lamina (Yaprak Porselen) Kaplamalar

Zirkon Kaplamalar

Empress (Full Porselen)

Beyazlatma

Diş Eti Operasyonları

Köprüler

Diş Boyu Ayarlamaları

Dudak Şekillendirme

iletişim numaramız